In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Sertifikalarımız
Haberler
E-Bülten
Güncel kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta adresinizi listemize eklemeniz yeterli.
E-Mail :

İnsan Kaynakları

 

İş Kariyer

Kariyer Gelişimi

Yüksek kalite hedeflerimizi, zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir. YMG’de, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, oldukça tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, bizim vizyon ve değerlerimizi kendilerine ait gibi sahiplenen ve kültürümüzü kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen insanlara odaklanırız.

İş Fırsatları

Şu anda YMG’de ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması için  iş başvuruları  adımını izlemenizi rica ederiz.

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı'mız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye "Projeler" başlığı altından ulaşabilirsiniz.

 
Son zamanlarda YMG adına hareket ettiğini söyleyen bir takım kötü niyetli şahısların iş arayan adaylardan masraf adı altında ücret talep ettikleri öğrenilmiştir. YMG, iş başvurusunda bulunan adaylardan hiçbir aşamada ve hiçbir koşulda herhangi bir miktar ücret asla talep etmez. YMG’ye iş başvurusu ve işe yerleştirilme süreci tamamen ücretsizdir. Bu şekilde ücret talep edenleri, malialan@ymg.com.tr mail adresimize bildirmenizi rica ederiz.

 

Kişisel Bilgileriniz

Ad * :
Soyad * :
Cinsiyet * :
Doğum Tarihi * :
Doğum Yeri :
Medeni Hal * :

İletişim Bilgileriniz

Tel * :
GSM :
E-Mail :
Adres :

Eğitim Bilgileriniz

Lise :
Lisans :
Yüksek Lisans :
İş Deneyimleriniz :
Referanslar :
Eklemek İstedikleriniz :