In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Sertifikalarımız
Haberler
E-Bülten
Güncel kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta adresinizi listemize eklemeniz yeterli.
E-Mail :

Haberler

Cosmopolis Gayrimenkul Projesi

15.08.2020

Cosmopolis Gayrimenkul Projesi ve Anchor Plaza-Metropol, NewsIn tarafından yapılan üst düzey araştırma…20008-11-18
 
NEWSIN: Newsin tarafından yapılan araştırmada, Cosmopolis Gayrimenkul Projesi (konut) ve Anchor Plaza-Metropol (iş merkezi) en yüksek puanları aldılar ve en üst sıraya yerleştiler. Romanya'daki emlak pazarı için yayınlanan ‘’Emlak Müşterileri ve Geliştiricileri için rehber’’ yıllıgında yayınlanmıştır.
 
Opus Arazi Geliştirme Firması tarafından geliştirilen Cosmopolis projesi, tahmini yatırım tutarı 700 milyon Euro olan proje kalite araştırmasında 112 puan alarak birinci seçilmiştir. Proje Ilfov, Ştefaneşti de Jos bölgesinde 100 hektarlık arazide ve final bitim yılı olarak 2014 olarak devam etmektedır. Yatırımcı firma toplamda yaklaşık 6,000 daire ve villa dan oluşacagını ve yedi fazda inşa edileceğini öngörüyor.
 
İkinci gelen proje 96 puan aldı, Mivan Kier tarafından geliştirilen New Town Residence, ücüncu gelenler Pallady Residence, Residence Atlantis ve Residenz hepsi 91 puan aldı. Mayısta ilk 10 a gıren projeler Morii Mediteraneo, Spring Lujerul, Seasons Residence, Latin District, Pallady Towers, Lake of Nuferi, Romfelt Plaza, Belvedere Park and Planorama. (haberin tamami  için : http://www.newsin.ro)

DİĞER HABERLER

de
26.06.2018
jbcfew
Carpe Diem Claros Resort Spa Hotel
27.04.2010
Portekizli Grupo Onyria, golf turizmi için İzmir'de otel aldı
03.02.2010